Suplementy kreatynowe

Kreatyna jest popularnym środkiem wspomagającym rozbudowę masy mięśniowej, dlatego wielu sportowców decyduje się na jej suplementację. Niektórzy zastanawiają się, które spośród wielu dostępnych preparatów są najbardziej skuteczne. Warto zatem zwrócić uwagę na te, które zyskały największą popularność.

Jednym z preparatów kreatynowych, które zyskały najlepszą ocenę jest produkt marki Universal Shock Therapy. Firma Universal jest uznanym producentem preparatów dla sportowców, dlatego nie trudno zrozumieć fakt, że osoby zainteresowane dobrą kreatyną często wybierają produktu właśnie tej marki. Równie znana jest firma Trec, która jest producentem kolejnego suplementu z kreatyną, cieszącego się dużym zainteresowaniem wśród sportowców, czyli NitroBolon. Na liście najbardziej popularnych produktów z kreatyną znalazł się również taki produkt jak 100% Ceratine marki Scitec. Suplement ten zawiera kreatynę w formie monohydratu, znanego z bardzo dobrej przyswajalności. Wśród polecanych produktów można wymienić także wiele innych suplementów z kreatyną. Na uwagę zasługują między innymi te produkty, które zawierają kilka form kreatyny.

boxing-606193_1920

Osoby zainteresowane suplementacją kreatyną odnajdą w tym rankingu produkty, które zasługują na szczególną uwagę. Nie można jednak zapominać o tym, że równie ważną rolę odgrywa prawidłowe stosowanie kreatyny. Kreatynę należy przyjmować nie w sposób ciągły, lecz w tak zwanych cyklach, nie przekraczając maksymalnej dawki określonej przez producenta danego preparatu.

Back to Top