Najlepsze boostery treningowe

Znaczna część sportowców korzysta z tak zwanych boosterów treningowych, ponieważ ma świadomość korzyści, jakie są z tym związane. Niestety, ze względu na duży wybór boosterów, niektórzy mają problem z wybraniem spośród nich tego, który będzie najbardziej skuteczny. Warto zatem sprawdzić które boostery są obecnie najbardziej popularne wśród sporowców.

Wiele osób doceniło Shock Therapy, czyli booster przedtreninowy firmy Universal Nutrition. W składzie tego preparatu znajduje się kreatyna, jak również dodatkowe składniki, które przygotowują organizm do zbliżającego się treningu. Produkt ten pobudza i zwiększa siłę, a jednocześnie pompuje mięśnie krwią. Następnym bardzo popularnym boosterem treningowym jest Horse Power X firmy Ultimate Nutrition. To kolejny preparat zawierający kreatynę, a także zestaw innych, starannie wyselekcjonowanych składników, między innymi beta-alaninę. Produkt zapewnia silne pobudzenia, zwiększa siłę i energię, a także wspomaga rozbudowę mięśni w trakcie treningu. Wśród najlepszych boosterów treningowych należy wymienić także Carnotrix, którego producentem jest firma Trec. Podobnie jak dwa pozostałe produkty, Carnotrix przeznaczony jest do stosowania przed rozpoczęciem treningu. W preparacie tym znajdują się prekursory syntezy karnozyny, a także tlenku azotu.

push-ups-888024_1280 (1)

Osoby zainteresowane korzystaniem z boosterów powinny pamiętać o tym, że wśród nich znajdują się nie tylko produkty przeznaczone do stosowania przed treningiem, ale i te, które należy przyjmować po zakończeniu ćwiczeń.

Back to Top