Suplementy zwiększające siłę

Odżywki oraz suplementy diety, których celem jest zwiększenie siły, cieszą się ogromny zainteresowaniem, zwłaszcza pośród sportowców dyscyplin siłowych. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu produktów, dlatego warto zwrócić uwagę na to, które z nich są najbardziej godne polecania.

Na pierwszym miejscu znalazła się odżywka Horse Power X, której producentem jest znana firma Ultimate Nutrition. Produkt ten stanowi nową, ulepszoną wersję odżywki Ultimate Horse Power. To preparat przedtreningowy, będący połączeniem 11 składników, które nie tylko pobudzają i zwiększają siłę, lecz także wspomagają rozbudowę masy mięśniowej w trakcie ćwiczeń. W składzie odżywki znajduje się między innymi beata-alanina. Kolejny produktem, na który warto zwrócić szczególną uwagę, jest Storm marki Universal Nutrition, czyli tak zwany stak kreatynowy. W składzie tego preparatu znajduje się 6 form kreatyny, dzięki czemu ma ona silne działanie antykataboliczne i anaboliczne. Dodatkowo podczas produkcji wykorzystano składniki, które zwiększają wchłanialność kreatyny i poprawiają jej transport. Takimi składnikami są między innymi tauryna oraz betaina bezwodna. Trzecim bardzo dobrym produktem jest odżywka firmy Ultimate Nutrition- Whey 100. W produkcie tym znajduje się koncentrat białka serwatkowego o najwyższej jakości. Odżywka charakteryzuje się szybką rozpuszczalnością i znakomitym wchłanianiem.

fitness-956647_1920

Stosowanie jednego spośród tych produktów bez wątpienia umożliwi zwiększenie siły i pozwoli na dłuższe, bardziej intensywne treningi.

Back to Top